BIM_2017_03511.jpg

BIMaS na konferencii SAFM 2014

24.07.2014

Facility manageri, správcovia objektov a vlastníci nehnuteľností. To je v skratke prierez zúčastnených na konferencii, ktorá sa konala v dňoch 27. - 29. mája 2014 v priestoroch budovy Slovenskej sporiteľne na Tomášikovej ulici v Bratislave, kde sa konal v poradí už  tretí ročník konferencie Dni facility managementu 2014, ktorý organizovala Slovenská asociácia facility managementu SAFM.

safm.JPG

V rámci bohatého programu prednášali experti z Kanady, Českej republiky a Slovenska najnovšie poznatky v oblasti problematiky Facility management. Sme veľmi radi, že téma Building Information Modeling – BIM už prenikla aj do tejto sféry, čo jasne dokazovala aj diskusia, ktorá sa spustila po príspevku Tomáša Funtíka, odborného garanta pre informačné technológie z BIM asociácie Slovensko.

Funtik_bim.jpgprogram.JPG

Pôvodne 15 minútová prednáška vzbudila už tradične veľký záujem a otázky diskutujúcich musel až po pol hodine pre krátkosť času ukončiť moderátor podujatia a zároveň viceprezident SAFM p. Hederling.

Je naozaj pozitívne, že odborníci z radov FM chcú poznať výhody, ktoré im BIM prináša a že sa chcú neustále zlepšovať. BIM totiž prináša pri správnom narábaní s informáciami zaručenú úsporu nákladov spojených s prevádzkou a údržbou budov.

Touto cestou sa chceme poďakovať Slovenskej asociácii facility managementu za pozvanie na toto vydarené podujatie. Bola radosť prednášať pre ľudí, ktorých téma zaujíma. Dúfam, že sa vidíme aj o rok.

 

Viac o konferencii si môžete prečítať na: http://www.safm.sk/portal/?p=4015


späť na novinky
website statistics StatCounter