BIM_2017_03511.jpg

3. ročník prednášky BIM4FREE

23.11.2016

BIMaS v spolupráci so Stavebnou Fakultou STU v Bratislave pripravili pre Vás už 3. ročník prezentačnej akcie pre študentov VŠ - BIM4FREE. Bude sa konať dňa 23.11.2016 o 17:00 na SvF STU v Bratislave v miestnosti BAT.

Dozviete sa viac o problematike Building Information Modeling, pripravovaných kurzoch na BIM projektovanie (Allplan, Archicad, Revit), ktoré budú prebiehať v letnom semestri a aj o tom, ako dokončiť Váš BIM model tak, aby bolo možné prezentovať svoju prácu aj prostredníctvom Virtuálnej reality. Podporu Virtuálnej reality prostredníctvom prednášky, zapožičania techniky a konzultácií zabezpečí ateliér ARCHSTYL. Prednášať pre Vás budú Ing. Juraj Krč a Ing. Miroslav Laurov.

Na podujatí sa taktiež dozviete, ako je možné BIM využiť pri veľkých developerských projektoch. Svoje skúsenosti z praxe príde prezentovať Ing. Peter Marčok z HB REAVIS. Podelí sa s Vami o informácie o aktuálnom stave implentácie BIM u nich vo firme a detailnejšie sa pozrieme na technický stav parametrických objektov  a súvisiacich špecifikáciách.

Za podporu a prednášky ďakujeme najmä ateliéru ARCHSTYL a HB REAVIS.

Viac info o programe na priloženom letáku.

BIM4FREE poster (Large).png


späť na novinky
website statistics StatCounter