BIM_2017_03511.jpg

BIM CHALLENGE 2017

23.02.2017

Ukáž, že si rýchlejší ako ostatní a získaj hodnotné ceny!


*** BIM CHALLENGE 2017 ***                                               


2. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania Ti prináša BIM asociácia Slovensko, Vydavateľstvo Eurostav a Stavebná fakulta STU v Bratislave v spolupráci s odbornými partnermi. Súťaž je určená pre študentov VŠ a bude sa konať v priestoroch SvF STU Bratislava dňa 24.3.2017.

Prihlásení študenti dostanú na mieste konania súťaže jednotné a kompletné podklady (PD pre PSP) k objektu, ktorý je nutné naprojektovať v súlade s BIM princípmi. Zadanie je koncipované tak, aby bolo zvládnuteľné na úrovni schopností študentov.

Propozície budú ohlásené všetkým súťažiacim naraz a po spoločnom objasnení zadania sa súťaž začína. Miestom prevzatia podkladov a odovzdania bude prostredie VIEWPOINT (form. 4PROJECTS). Študenti môžu pracovať v ľubovoľnej aplikácii, ktorú majú nainštalovanú na svojom notebooku.

Po uplynutí stanoveného času (5h) odborná komisia vyhodnotí celkovú rozpracovanosť a kvalitu projektu. Zameria sa najmä na konzistenciu modelu a kvalitu požadovaných výstupov. V prípade, že podklady v požadovanej kvalite súťažiaci odovzdá skôr, získa časovú bonifikáciu. 

Výsledky vyhodnotí odborná komisia a výhercovia získajú veľmi zaujímavé vecné ceny.

TERMÍNOVNÍK SÚŤAŽE

3.3.

Spustenie registrácie

17.3.

Ukončenie registrácie

20.3.

Predkolo súťaže (v prípade veľkého množstva záujemcov)

24.3.

BIM CHALLENGE 2017

 

bchweb.JPG


späť na novinky
website statistics StatCounter